Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia ekspresowe

Tłumaczenia ekspresowe

Krótki czas oczekiwania, wysoki poziomem usług translatorskich i profesjonalna obsługa to zasady pracy w PETRUK - Sztuka Tłumaczenia ®.

Tłumaczenia ekspresowe - to w odróżnieniu od tłumaczeń standardowych, w przypadku których czas oczekiwania wynosi 3 dni, tłumaczenia wykonywane w trybach szybkich, z zachowaniem najwyższej jakości tłumaczenia.

W trybie ekspresowym wykonujemy zarówno tłumaczenia specjalistyczne takie jak między innymi: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia prawnicze, czy tłumaczenia przysięgłe, jak i teksty nie wymagające wiedzy specjalistycznej. Tłumaczenia tego typu są realizowane w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania tekstu i obejmują maksymalnie 10 stron rozliczeniowych tekstu. W przypadku tekstów przekraczających 10 stron rozliczeniowych termin wykonania ustalany jest z Państwem indywidualnie. Mając na uwadze Państwa potrzeby staramy się dopasować do nich czas realizacji przekładów. Jesteśmy w stanie wykonywać tłumaczenia od kilkudziesięciu do kilkuset stron dziennie. Terminy oddania dużych zleceń są ustalane w zależności od objętości tekstu i oczekiwań Klienta.

Nasze tanie tłumaczenia - jak sami je Państwo określacie wykonujemy szybko, profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie.
Tanie tłumaczenia z krótkim czasem oczekiwania i wysokim poziomem usług, to nasza dewiza.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.