Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia ekspresowe

Tłumaczenia reklam i publikacji

Tłumaczenia reklam

Tłumaczenia reklamowe to tłumaczenia tekstów jednoznacznie przeznaczonych do celów reklamy (usługi, produktu, osoby itp.). Tłumaczenia tego typu dotyczą zarówno tekstów umieszczanych w ogłoszeniach, ulotkach, na banerach, stronach WWW, czy w mailingach reklamowych. Nasze tłumaczenia tekstów reklamowych są specjalnie dopasowywane do charakterystyki danego kraju, w którym tekst ma się ukazać. Bazując na lokalnym słownictwie starannie oddajemy zamierzony efekt reklamowy. Tekst reklamowy prawidłowo przetłumaczony wzbudza w Państwa klientach silne, pozytywne emocje, które zostaną podświadomie skojarzone z Państwa produktem, czy usługą. Wszystkie tłumaczenia wykonywane w naszym biurze odpowiadają językowi reklamy stosowanemu w obszarze językowym, na którym ma się pojawić Państwa tekst. Niska cena powoduje, że są to także tanie tłumaczenia, dzięki czemu jesteśmy dla Państwa wyjątkowo atrakcyjnym partnerem.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia publikacji

Tłumaczenia publikacji

Tłumaczenia do publikacji przeznaczone są dla licznego grona czytelników i udostępniane w formie drukowanej (np. książki, artykuły w gazetach, czasopismach, prace naukowe itp.) lub elektronicznej (np. na nośnikach CD/DVD). Tłumaczenia tego typu pojawiają się w publikacjach z numerami ISBN lub podobnymi. Tłumaczenia do publikacji poddajemy korekcie językowej przez native speakerów oraz korekcie merytorycznej wykonywanej przez specjalistów z danej dziedziny. Dzięki temu wykonane dla Państwa tłumaczenia są nie tylko poprawne merytorycznie, lecz ponadto odpowiadają specyfice językowej stosowanej w kraju ich przeznaczenia. Wiedząc jak ważna jest specyfika tłumaczeń do publikacji, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu całościowy pakiet usług translatorskich, w cenach promocyjnych - tanie tłumaczenia publikacji . Nawet nasze tłumaczenia techniczne, tłumaczymy tak byście mogli je Państwo opublikować w folderach reklamowych, czy materiałach marketingowych.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.