Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia stron WWW

Tłumaczenia stron WWW

W dobie globalizacji i informatyzacji strony i serwisy internetowe często decydują o pozycji Państwa firmy na rynku lokalnym lub międzynarodowym.

Tłumaczenia ekspresowe - to w odróżnieniu od tłumaczeń standardowych, w przypadku których czas oczekiwania wynosi 3 dni, tłumaczenia wykonywane w trybach szybkich, z zachowaniem najwyższej jakości tłumaczenia.

Lokalizacja tłumaczeń

Wykonujemy tłumaczenia stron i serwisów internetowych we wszystkich językach. Nasze tłumaczenia mają na celu ułatwienie zagranicznym, bądź lokalnym klientom dotarcie do maksymalnej ilości danych na temat Państwa działalności.
To co odróżnia nasze tłumaczenia stron www to ich funkcjonalność, która polega nie tylko na przekładzie tekstu, ale przede wszystkim na dopasowaniu do standardów branżowych kraju docelowego tłumaczenia. Dostosowujemy treści zawarte na stronie internetowej zarówno do przestrzeni językowej i kulturowej danego kraju jak i do sektora działalności (np. branża prawnicza, ekologiczna, ubezpieczeniowa itp.) W ten sposób stajecie się Państwo równorzędnym partnerem na wybranym rynku gospodarczym.

Tłumaczenie dla Google i innych wyszukiwarek

Oferujemy tłumaczenia w obszarze kodu strony ułatwiające pozycjonowanie Państwa witryny w wyszukiwarkach internetowych. Tłumaczymy meta tagi i inne treści wpływające na pozycje Państwa firmy w Google i innych wyszukiwarkach. Całkowicie zachowujemy kod programowania (HTML, JavaScripit, ActiveX, VBScript, Flash, itd.).

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia dla Google

Tłumaczenie dla Google i innych wyszukiwarek

Oferujemy tłumaczenia w obszarze kodu strony ułatwiające pozycjonowanie Państwa witryny w wyszukiwarkach internetowych. Tłumaczymy meta tagi i inne treści wpływające na pozycje Państwa firmy w Google i innych wyszukiwarkach. Całkowicie zachowujemy kod programowania (HTML, JavaScripit, ActiveX, VBScript, Flash, itd.).

Szybkość tłumaczenia

Chcąc ułatwić i maksymalnie przyśpieszyć proces tłumaczenia oferujemy wykonywanie tłumaczeń lokalnie lub na Państwa serwerze. Tłumacząc strony WWW, korzystamy z narzędzi CAT (zaawansowanych narzędzi informatycznych wspierających proces tłumaczenia), co znacznie skraca czas tłumaczenia jak również znacząco obniża jego koszty. Tłumaczone przez nas strony internetowe wymiernie przekładają się na wzrost sprzedaży Państwa produktów i usług!

Wykonaliśmy tłumaczenia stron internetowych:

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.