Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne

PETRUK - Sztuka Tłumaczenia ® należy do nielicznych biur tłumaczeń, które wykonują tłumaczenia techniczne najwyższej jakości w ekspresowych terminach.

Uczestniczymy w projektach tłumaczeniowych obejmujących dziedziny budownictwa, kolejnictwa, lotnictwa, przemysłu ciężkiego, informatyki, mechaniki, inżynierii i innych. Obsługujemy duże projekty inwestycyjne w językach angielskim i niemieckim.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia techniczne - dokumentacja techniczna

Co tłumaczymy?
Tłumaczenia dokumentacji technicznych

Tłumaczenia techniczne to w dużej części tłumaczenia dokumentacji technicznych różnego rodzaju, kart bezpieczeństwa produktów, instrukcji obsługi urządzeń przemysłowych, norm ISO i PN, technicznych dokumentacji przetargowych (SIWZ) itp. Wykonujemy tłumaczenia całości dokumentacji technicznej, czyli opisy techniczne, obliczenia konstrukcyjne, rysunki, plany, kosztorysy i harmonogramy.

Tłumaczenia NORM I SIWZ
(Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia)

Wykonujemy tłumaczenia NORM przedmiotowych dostępnych w postaci znormalizowanego pisemnego przepisu (dokumentu technicznego lub techniczno-prawnego). Tłumaczymy zarówno normy krajowe, międzynarodowe jak również zakładowe. Wykonaliśmy szereg tłumaczeń norm krajowych PN, międzynarodowych - EN, DIN i ISO, amerykańskich ASTM, a także zakładowych - ZN.
Wykonujemy tłumaczenia techniczne wszelkich dokumentów niezbędnych w postępowaniach przetargowych zarówno w przetargach ograniczonych jak i nieograniczonych, których zasady określa Prawo Zamówień Publicznych. Są to z reguły Specyfikacje Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) jak równiez dokumentacje z procesów przygotowawczych do przetargów, negocjacji itp.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia techniczne - tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi stanowią podstawę właściwego i bezpiecznego użytkowania wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń. Mając świadomość istoty tłumaczonych treści dokładamy wszelkich starań, by tłumaczenia techniczne instrukcji obsługi wykonane były bezbłędnie i na najwyższym poziomie. Wszystkie informacje techniczne muszą być przekazane w sposób zrozumiały dla każdego z klientów. Tłumaczymy zarówno treści pisane jak i opisy fotografii i rysunków w każdym formacie (również odręczne). Nasze tłumaczenia techniczne umożliwiają Państwu sporządzenie instrukcji w każdym języku z zachowaniem jednolitej formy graficznej.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia techniczne - tłumaczenia szkoleń

Tłumaczenia szkoleń

Nasi tłumacze to specjaliści różnych dziedzin techniki. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie w branży technicznej i biegle włada językiem obcym w mowie i w piśmie. Oprócz znajomości specjalistycznej terminologii, posiadają również duże doświadczenie w porozumiewaniu się tzw. żargonem technicznym.Prowadzimy dla Państwa szkolenia o profilu ogólnym i specjalistycznym. Asystujemy podczas instalacji i uruchamiania maszyn i urządzeń przemysłowych dla wszystkich gałęzi przemysłu ciężkiego i lekkiego.

Wszystkie pozostałe informacje dotyczace tłumaczeń technicznych dostepne są na naszej stronie internetowej: http://www.tlumaczenia-techniczne.com.pl

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.