Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Wiedza i kwalifikacje tłumaczy

Nasi tłumacze jako specjaliści

wielu dziedzin dokonując translacji korzystają zarówno ze swojej wiedzy lingwistycznej jak i kierunkowej. Praca z tekstem w przypadku PETRUK - Sztuka Tłumaczenia ®  to rzetelność, dokładność i spójność wykonanego tłumaczenia z tekstami źródłowymi.

Każdy tłumacz wykonujący dla Państwa tłumaczenia posiada wieloletnie doświadczenie w obsługiwanej przez siebie branży, włada biegle językiem obcym w mowie i w piśmie, a nierzadko również tzw. "żargonem" branżowym. Nasi tłumacze to inżynierowie, prawnicy, lekarze, weterynarze, farmaceuci, biolodzy, chemicy, technicy i naukowcy mający na co dzień styczność z różnymi gałęziami przemysłu tj. energetyczny, metalurgiczny (hutnictwo, odlewnictwo), elektromaszynowy (metalowy, maszynowy, elektroniczny, środków transportu, okrętowy, kolejowy), chemiczny (tworzyw sztucznych, gumowy, nawozów sztucznych, farmaceutyczny), mineralny, drzewny, spożywczy, lekki. W swoim zespole tłumaczy mamy również specjalistów z dziedzin tj. automatyka i robotyka, mechanika, CAD, budownictwo i inżynieria lądowa i wiele innych.

 

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Tłumaczenia prawnicze w biznesie

Tłumaczenia prawnicze w biznesie

W naszym zespole mamy także tłumaczy specjalistów z wielu dziedzin z dodatkową wiedzą prawniczą obsługujących teksty prawnicze z zakresu obsługi prawno-finansowej, prawno-medycznej i farmaceutycznej, czy prawno-technicznej wykonujący takie tłumaczenia jak: umowy, dokumentacje przetargowe, umowy handlowe, w których wymagana jest znajomość specjalistycznej terminologii używanej np. w Prawie Zamówień Publicznych. Mamy również tłumaczy specjalizujących się w tłumaczenia technicznych NORM, kart charakterystyki substancji niebezpiecznych, czy opisów maszyn i urządzeń stosowanych w różnych gałęziach przemysłu . Nasza firma obsługuje także tłumaczenia szkoleń prowadzonych w halach przemysłowych, które dotyczą m.in. poznania i przyswojenia terminologii podczas instalowania i uruchamiania maszyn i urządzeń przemysłowych. Ten typ tłumaczeń powierzamy także specjalnie w tym celu przygotowanej grupie tłumaczy, których atutem jest znajomość tzw. „żargonu” branżowego i łatwości werbalnej komunikacji.

 

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Język reklamy i marketingu

Język reklamy i marketingu

Tłumaczenia na potrzeby reklam i tłumaczenia stron internetowych w naszym biurze wykonują tłumacze specjaliści. Teksty następnie są przekazywane do korekty tłumaczom copywriterom. W ten sposób możemy zaoferować Państwu wysoce specjalistyczne tłumaczenia w przystępnej formie spełniające doskonale swoją funkcję marketingową.

 

Aktualizowanie zmian terminologicznych i pogłębianie wiedzy

Naszym największym atutem jest jednak ciągłe pogłębianie swojej wiedzy i aktualizowanie zmian w terminologii powszechnie obowiązującej w danych dziedzinach. Z powodu naszej dociekliwości często pytamy o konkretne zwroty, bądź terminy używane w Państwa firmach, a które bywają czasami nazwami własnymi produktów, czy usług. W ten sposób nieustannie rozszerzamy bazę terminologiczną, aby zaoferować Państwu najwyższej jakości tłumaczenia.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.