Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Obsługa Klientów

Obsługa Klientów

w PETRUK - Sztuka Tłumaczenia ® to dostosowywanie się do Państwa potrzeb. Chcemy, by każdy nasz Klient współpracując z nami miał zapewniony pełny komfort obsługi.

Oferujemy różnego rodzaju promocje i rabaty, stałe i okresowe oraz ułatwione sposoby składania zamówień. Dzięki potężnemu medium jakim jest Internet możemy zaproponować maksymalną wygodę w przekazywaniu zleceń do tłumaczenia, a także umożliwić Państwu wybór najwłaściwszej drogi jaką chcielibyście otrzymać wykonane tłumaczenia z powrotem. Zlecenia do tłumaczenia przyjmujemy każdą dostępną drogą: faxem, e-mailem, poprzez formularz zlecenia tłumaczenia, kurierem, pocztą i oczywiście osobiście. W przypadku zleceń wielostronicowych lub plików o dużych rozmiarach proponujemy umieszczanie ich na naszym serwerze w specjalnie przygotowanych katalogach. Oferowany przez nas system obsługi tłumaczeń pozwala maksymalnie skrócić czas wykonania tłumaczenia, a także znacznie przyczynia się do oszczędności kosztów.

Usługi bezpłatne oraz System kontroli jakości

Służymy także pomocą wprowadzając bezpłatne usługi takie jak: Bezpłatna wycena i Tłumaczenia próbne. W ten sposób oszczędzamy Wasz czas wykonując często skomplikowane procesy przeliczania znaków z plików zarówno tekstowych jak i graficznych, a dzięki tłumaczeniom próbnym i zapoznaniu się z naszym O nas/ System kontroli jakości możecie być Państwo pewni niezawodności wykonywanych przez nas tłumaczeń.

Dla naszych Klientów

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Naszym stałym Klientom oferujemy wyjątkowo wygodne formy współpracy:

  • - do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
  • - tłumaczenia w trybach ekspresowych
  • - miesięczną fakturę zbiorczą
  • - tłumacza - opiekuna projektu
  • - 30-to i 60- cio dniowy system płatności
  • - automatyczny system zamówień i fakturowania
  • - skatalogowaną bazę terminologiczną
  • - skatalogowaną bazę zleconych tłumaczeń
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Instrukcja obsługi serwera FTP

Serwer FTP

Umożliwiamy Państwu bezpośrednie umieszczanie plików do tłumaczenia na naszym serwerze. Ze względów bezpieczeństwa prosimy jednak o uprzedni kontakt z naszym biurem w celu zweryfikowania danych dostępowych. Każde zlecenie umieszczane jest w odrębnym, chronionym hasłem katalogu, do którego dostęp aktywujecie Państwo poprzez potwierdzenie wysłanego przez nas e-maila.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.