Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Doświadczenie

Doświadczenie

i nieprzeciętna znajomość wielu tematów takich jak informatyka, technika, prawo, medycyna, finanse, reklama i marketing mają swoje realne podstawy w wiedzy wyuczonej naszych tłumaczy. Poparte rzetelnością i dbałością zarówno o treść jak i formę podczas wielu lat pracy zawodowej są gwarancją najwyższej jakości tłumaczeń.

Nasi tłumacze dokładają wszelkich starań, by wykonywane tłumaczenia były zgodne nie tylko z obowiązującą w danej dziedzinie terminologią, ale również z terminologią obowiązującą w Państwa firmie.

Doświadczenie a jakość tłumaczeń

Lata doświadczeń w tłumaczeniu różnego rodzaju tekstów zaowocowały powstaniem w naszej firmie odpowiedniej bazy terminologicznej dla różnych wielu dziedzin techniki, prawa, nauk medycznych, ekonomii i finansów. Przychodzi nam ona z pomocą w przypadku skomplikowanych zwrotów i określeń. Ponadto stała konsultacja z inżynierami, lekarzami, prawnikami, ekonomistami, naukowcami i technikami nieustannie poszerza nasze umiejętności lingwistyczne. Zdarza się jednak, iż w trakcie wykonywania tłumaczenia pytamy Państwa o poszczególne zwroty, które jak wiemy z doświadczenia tworzycie Państwo jako terminy własne nieużywane powszechnie w danej branży.

Wszystkie dodatkowe pytania z naszej strony służą tylko i wyłącznie temu, by nasze tłumaczenia jak najwierniej oddawały sens i merytoryczną zawartość przedłożonych nam do tłumaczenia tekstów źródłowych.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.