Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Nasi Klienci

Nasi Klienci

Praca z Państwem to dla nas prawdziwa przyjemność. Najlepszym miernikiem naszego zaangażowania i profesjonalnego podejścia w wykonywaniu tłumaczeń są przychodzące od Państwa kolejne zlecenia. Z satysfakcją dzielimy się informacją, iż firma „Dywidag” udzieliła nam wyłączności na obsługę językową w zakresie tłumaczeń technicznych.

W gronie naszych Klientów są między innymi:

DYWIDAG
DYWIDAG
Jedna z kilku najwiekszych firm budowlanych w Europie - członek grupy STRABAG. Specjalizuje się w budownictwie lądowym naziemnym i podziemnym, budownictwie przemysłowym, inżynieryjnym, energetycznym.
 
RWE
RWE
RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie.
Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu.
 
IKEA
IKEA
Potentat na światowym rynku specjalizujący się głównie w produkcji i sprzedaży detalicznej mebli oraz artykułów dekoracyjnych.
 
ZPAP
ZPAP
Związek Polskich Artystów Plastyków jest największym w kraju stowarzyszeniem twórców, założonym w 1911 r. w Krakowie.
 
IGUS
IGUS
Firma Igus zajmuje sie produkcją złożonych elementów z polimerów do zastosowań technicznych np. łożyska przgubowe, kulkowe, różnego rodzaju półfabrykaty i wiele innych.
 
MAN
MAN
MAN jest jednym z czołowych międzynarodowych producentów pojazdów użytkowych oraz rozwiązań transportowych.
 
SIEMENS
SIEMENS
Producent produktów z dziedziny: automatyki i sterowania, teleinformatyki, medycyny, podzespołów elektronicznych.
 
TSCHIBO
TCHIBO
Tchibo to czwarty co do wielkości producent kawy na świecie. W sklepach Tchibo można nabyć także wiele innych produktów: tekstylnych, mechanicznych, elektronicznych, dekoracyjnych itp.
 
EDEN
EDEN
Eden Polska jest częścią Grupy Springs obecnej w 16 krajach Europy będącej jednym z czołowych europejskich dostawców krystalicznie czystej naturalnej wody źródlanej .
 
SCHLEUNIGER
SCHLEUNIGER
Wiodąca na świecie firma oferująca automatyczne i pół automatyczne maszyny do obróbki kabli, umożliwiające cięcie, odizolowywanie, zagniatanie, łączenie, znakowanie i drukowanie wszystkich kabli i przewodów.
 
KÜTTNER
KÜTTNER
Wiodąca na świecie firma produkująca i montująca kompletne instalacje technologii procesów przetwórczych, techniki odlewniczej i transportowej.
 
PKP
PKP
Jest spółką Grupy PKP odpowiedzialną za zarządzanie państwową siecią kolejową.
 GLEISBAUMECHANIK
GLEISBAUMECHANIK
Międzynarodowa firma zajmująca się naprawą i utrzymaniem ruchu pojazdów torowych oraz wszelkich maszyn szynowych.
 
ARCELOR MITTAL
ARCELOR MITTAL
ArcelorMittal Poland [dawniej Mittal Steel Poland] jest największym producentem stali w Polsce.
Firma produkuje szeroki wachlarz wyrobów długich, płaskich i specjalnych.
 
THERMOFISHER
THERMOFISHER
Międzynarodowy koncern zajmujący się produkcją odczynników chemicznych i produkcją chemii specjalizowanej oraz dystrybucją szerokiej gamy produktów i instalacji przemysłowych.
 
STRUNBET
STRUNBET
Producent podkładów strunobetonowych kolejowych i tramwajowych, podkładów mostowych, podkładów wzdłużnych w technologii zielonego toru, podkładów podsuwnicowych, płyt przejazdowych CBP, EPT i DZP i innych.
 
CADPOWER
CADPOWER
Międzynarodowe przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na obszarach takich jak technika instalatorska i Facility Management, oferujące usługi z zakresu oprogramowania CAD, architektury, HKLS i CAFM.
 
BIPROSTAL
BIPROSTAL
Usługi konsultingowe i opracownia wielobranżowej dokumentacji technicznej dla obiektów hutniczych, przemysłowych, energetycznych, użyteczności publicznej, kompleksów handlowych, biurowych i hotelowych, oświatowych i leczniczych etc.
 
STEINLEN
STEINLEN
Działalność główna to przedstawicielstwo i serwis w zakresie urządzeń do obróbki i testowania kabli.
 
KLINGSPOR
KLINGSPOR
Jest jednym z pięciu czołowych producentów wysokiej jakości wyrobów ściernych na świecie. Wytwarza artykuły z grupy wyrobów ściernych na podłożu, tarcz do cięcia i szlifowania, ściernic listkowych talerzowych, ściernic listkowych nasadzanych etc.
 
ERIVAL
ERIVAL
Międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się odzyskiem i obrotem metali nieżelaznych, produkcją gąsek i innych odlewów z aluminium oraz badaniami składu chemicznego materiałów.
 
ERGON
ERGON
Asortyment produktów obejmuje sprężane i zbrojone elementy konstrukcyjne budynków, belki mostowe, stropy dwuteowe, otworowe płyty stropowe oraz inne produkty takie jak panele ścienne, klatki schodowe, segmenty tuneli, pomosty itp.
 
AEROPRAKT
AEROPRAKT
Wyłączny przedstawiciel Aeroprakt Ltd w Polsce i w Niemczech.
Producent samolotów lekkich i ultralekkich.
 
BECKPACKAUTOMATEN
BECK PACKAUTOMATEN
Wiodący na świecie producent pełnoautomatycznych maszyn do opakowań foliowych i opakowań kurczliwych.
 
POLPLAST
POLPLAST
Firma zajmująca się sprzedażą systemów rynnowych i kanalizacji oraz sprzedażą płyt z tworzyw sztucznych dla budownictwa i reklamy oraz innych materiałów dla reklamy.
 
ZPAP
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A. jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa będącą następcą prawnym byłego Państwowego Przedsiębiorstwa Wydawniczego „Rzeczpospolita”, istniejącego na polskim rynku od września 1981 r.
 
ZPAP
IRSA
Międzynarodowy Instytut Badań nad Sztuką IRSA zajmuje się przede wszystkim publikowaniem pisma z zakresu historii sztuki "ARTIBUS ET HISTORIAE", a także monografii oraz książek z pogranicza beletrystyki i sztuk plastycznych.
 
ZPAP
Międzynarodowe Centrum Kultury
Międzynarodowe Centrum Kultury zajmuje się komunikacją międzykulturową, tworzeniem wspólnej Europy ponad podziałami - państwowymi, ideologicznymi, religijnymi.
 
ZPAP
Muzeum Narodowe Kraków
Zbiory, nad którymi pieczę sprawuje Muzeum Narodowe w Krakowie liczą blisko 780 tysięcy eksponatów. Z liczby tej ponad 300 tysięcy stanowi kolekcja Muzeum i Biblioteki Książąt Czartoryskich, zarządzana przez MNK.
 
ZPAP
Muzeum Architektury we Wrocławiu
Muzeum jest członkiem-założycielem Światowej Konfederacji Muzeów Architektury (ICAM). Jest instytucją kulturalną, w której odbywają się - poza wystawami - festiwale, koncerty, przedstawienia teatralne, promocje najnowszych technologii związanych z architekturą.
 
ATRIUM SYSTEM
Atrium system
Producent najwyzszej jakości schodów kręconych, zabiegowych i prostych, do wnętrz i na zewnątrz.
 
EKOTRONIC
Ekotronic
Wyłączny importer rozpylaczy rolniczych i sadowniczych oraz osprzętu firmy LECHLER. Przedstawiciel firm: Mueller Elektronik, GEOline (tecomec), Pessl Instruments (Austria).
 
Huta Małapanew
Huta Małapanew
Jest jednym z największych w Polsce producentów odlewów staliwnych oraz walców hutniczych. Wytwarza odlewy z ok. 200 gatunków staliw i żeliw według norm: PN/EN, DIN, ASTM, GOST, BS lub w oparciu o żądania zamawiającego.
 
CIC
CIC
Cracovian International Consultants, agencja public relations zajmująca się szkoleniami z zakresu PR oraz szkoleniami menedżerskimi.
 
CIC
JOBFINDER
Jobfinder jest agencją pośrednictwa pracy działającą na rynku europejskim od 2002 roku.
 
REAL
Real
Jedna z największych sieci hipermarketów.
 
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.