Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Specjalistyczne biuro tłumaczeń

O nas

PETRUK - Sztuka Tłumaczenia ® realizuje najwyższej jakości, fachowe tłumaczenia techniczne, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia informatyczne, tłumaczenia reklam i publikacji oraz tłumaczenia rękopisów.

Wszystkie realizacje wykonywane są szybko, w dowolnym formacie, ze szczególnym uwzględnieniem i poszanowaniem zasad poufności. Jesteśmy ponadto wiodącym na rynku biurem tłumaczeń zajmującym się przekładami z dziedzin humanistycznych. W swoim dorobku mamy wiele publikacji książkowych i albumowych, w tym także autorski, wydany przez należące do nas Wydawnictwo Petruk - Słownik z zakresu sztuki i dziedzin pokrewnych. Wykonujemy tłumaczenia wszelkiego rodzaju prac naukowych z dziedzin tj. historia, historia sztuki, filozofia, czy religioznawstwo (traktaty, rozprawy). Jako jedni z niewielu zajmujemy się przekładami rękopisów i różnego rodzaju tekstów zabytkowych wykonanych pismem gotyckim.

 

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Specjalistyczne biuro tłumaczeń

Obsługa klientów biznesowych

Prowadzimy pełną obsługę biznesową zarówno dla firm, instytucji jak i korporacji. Zespół naszych najlepszych tłumaczy oferuje tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie umów, kontraktów, rozliczeń finansowych i bilansów, ubezpieczeń, audytów, spotkań negocjacyjnych w językach : angielskim, niemieckim i francuskim (pozostałe języki: na zapytanie), obsługę korespondencji firmowej, konferencji i imprez okolicznościowych.

 

Poufność i bezpieczeństwo na każdym etapie pracy

Wraz z przekazaywaniem tekstów do tłumaczenia powierzacie nam Państwo swoje tajemnice handlowe, prawa patentowe i inne informacje, które są tylko i wyłącznie Państwa własnością. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie im całkowitej poufności w każdym momencie pracy tłumaczeniowej począwszy od przesłania nam tesktu do tłumaczenia, poprzez przekazanie tłumaczom, korektę i formatowanie, aż po oddanie wykonanego tłumaczenia.

 

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Specjalistyczne biuro tłumaczeń

System kontroli jakości

Język techniczny, prawniczy, medyczny, reklamowy, czy humanistyczny, każdy z nich ma swoją specyfikę i funkcjonującą terminologię. Obsługujący tłumaczenia specjalistyczne lingwiści mają biegłość w stosowaniu właściwych sformułowań dopasowanych do przedmiotu zlecenia. Ponadto w ciągu 5 lat w PETRUK - Sztuka Tłumaczenia ® wypracowaliśmy system pracy zespołowej umożliwiający pracę kilkunastu specjalistów nad dużymi projektami zachowując spójność stylistyczną i format całości dokumentów.

Dostarczamy Państwu tłumaczenia najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Nasz system zarządzania projektami tłumaczeniowymi obejmuje:
- przydzielenie Opiekuna projektu
- przekazanie tekstu wybranym tłumaczom
- wykonanie korekty i redakcji tekstów
- sprawdzeniem poprawności wykonanych procedur.

Opiekun projektu

Opiekum projektu to osoba, która czuwa nad całością projektu tłumaczeniowego. W trakcie rozmów zapoznaje się z Państwa wymogami i oczekiwaniami oraz dobiera zespół tłumaczy w taki sposób, by zrealizowane tłumaczenia spełniały wszystkie ustalone warunki.

Zespół tłumaczy

Zespół tłumaczy to osoby, które zostały poddane specjalnej weryfikacji przez naszą firmę i spełniają najwyższe standardy swojego zawodu. Są to specjaliści z różnych dziedzin mający wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeniowej, posiadający oprogramowanie CAT.

Korekta i redakcja tekstów

Nad poprawnością stylistyczną, gramatyczną i wyglądem dokumentów czuwają korektorzy i graficy, dlatego możecie być Państwo pewni, że zweryfikowne przez nich tłumaczenia są poprawne pod każdym względem.

Sprawdzenie całości procedur

Sprawdzenie procedur wykonuje Opiekun projektu. Kontroluje on wszystkie etapy pracy tłumaczeniowej i stara się, by wszystkie Państwa zalecenia zostały należycie wykonane.

Czy tak wykonane prace można nazwać: Tanie tłumaczenia?

Tak, ponieważ każdy wykonuje to, w czym ma największe doświadczenie, a system pracy CAT maksymalnie przyśpieszają całość procesu.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Promocja dla nowych Klientów 5%

Wszystkim nowym Klientom oferujemy 5% rabatu na pierwsze tłumaczenie.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla nowych Klientów 5%
Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Pakiet dla stałych Klientów

Naszym stałym Klientom oferujemy:
1. Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
2. 60-cio dniowy termin płataności
3. Tłumaczenia w trybach ekspresowych
4. Miesięczną fakturę zbiorczą
5. Tłumacza opiekuna

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: więcej na temat promocji dla stałych Klientów

Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia, bądź wyceny przyjmujemy każdą dostępną drogą.

Petruk-Sztuka Tłumaczenia: Jak zlecić tłumaczenie?

Teksty do tłumaczenia prosimy przysyłać na adres naszego biura pamiętając o adnotacji: wycena lub zlecenie albo wypełniając jeden z poniższych formularzy!

Petruk Sztuka tłumaczenia w programie Rzetelna firma

Licensed and Generic products for Canadian pharmacy online [!" testosterone supplements works with a drugstore. Pay less for drugs with no prescription - call to canadian drugs "^[ order effexor Delivery of the drug to your home or address specified by the buyer, the ability to compare prices. Where to buy cheaper drugs? online pharmacy selection of medicines, abstracts, reviews, recommendations of doctors.